HIGH END AUDIO

Mediam High End Audio to ogromna część naszego życia, pasja, dystrybucja topowych urządzeń i produkcja własnych.
Nottingham Analogue Studio, Audion, kultowy Technics oraz DIVALDI to marki które mówią już same za siebie. Odwiedź stronę: www.divaldi.pl

SCENA - KLUB - DJ

Lasery, oświetlenie efektowe LED, audio i ekrany LED 3D to nasza oferta klubowa i sceniczna.
Zakres naszej pracy to zaprojektowanie wnętrza, scenografii, mebli i zintegrowania wszelkich systemów w jedną całość.

OŚWIETLENIE EFEKTOWE LED

Nowe energooszczędne technologie LED takie jak paski, ekrany, moduły 3D i oświetlacze wspólnie z projektorami video umożliwiają tworzenie wzorów świetlnych i obrazów na elewacjach, we wnętrzach i na pojedynczych obiektach o dowolnym kształcie.

ATRAKCJE INTERAKTYWNE

Szkoła, wystawa, zabawa coraz częściej mówi się o multimediach i interakcji które w ciekawy sposób powinny łączyć te elementy.
Nieszablonowana reklama, prezentacja produktów w multimedialny i interaktywny sposób to dzisiaj już raczej konieczność.
Nasze rozwiązania pracują w wielu muzeach, centrach interaktywnej zabawy i parkach światła.

PROJEKCJE VIDEO

Szybki rozwój technologii, laserowe projektory video, media serwery automatycznie kalibrujące obrazy,  umożliwiają kreowanie immersyjnych przestrzeni, które tworząc wirtualny świat przenoszą nas w miejsca historyczne, bajkowe, fantastyczne i artystyczne. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają szybką i wręcz idealna kalibrację wieloprojektorowych instalacji video, zarówno płaskich jak i sferycznych.

WIDOWISKA

Tworzymy niezapomniane widowiska, które mogą być częścią wielkoformatowego wydarzenia lub samoistnym wydarzeniem artystycznym.
W naszym portfolia znajdują się prezentacje reklamowe, imprezy firmowe, pokazy mody, występy artystyczne, uroczystości rodzinne i produkcje telewizyjne.
Pracujemy kompleksowo od przygotowania projektu, wykonania wizualizacji po dostawę sprzętu i realizację. Od wielu lat naszą główną specjalnością są wielkoformatowe pokazy laserowe.
Zobacz więcej na www.widowska.info , www.lasery.info

LASERY

Mediam to prekursor w dostawie rozwiązań laserowych i od 004 roku pierwszy polski członek międzynarodowego stowarzyszenia ILDA (International Laser Display Association) zrzeszającego firmy zajmujące się systemami laserowymi w branży widowiskowej.

Lasery to nie tylko widowiska, to również potężne narzędzie reklamowe.  Zobacz przykłady https://www.widowiska.info/reklamy-laserowe/

Sprawdź naszą laserową ofertę na: https://trade2.mediam.com/produkty/lasery,2,21603

INSTALACJE

Nieodzownym elementem każdego systemu są profesjonalnie wykonane instalacje.
Nasze fachowe ekipy radzą sobie bez żadnych problemów z instalacjami AV, laserowymi, CCTV, alarmowymi oraz elektrycznymi.
Posiadamy w tym zakresie wymagane uprawniania do pomiarów i wykonawstwa bez organiczne wysokości napięcia!
Nasza oferta to również projekty,  konfiguracja i uruchomienie cyfrowych instalacji LED, oświetlenia efektowego DMX, Artnet itp.

SERWIS

Nasz zespół inżynierów i techników to specjaliści najwyższej klasy, wykwalifikowani i posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnych urządzeń scenicznych, estradowych, multimedialnych, systemów sterowania i urządzeń audiofilskich High End.

Serwisujemy profesjonalne urządzenia studyjne, estradowe, teatralne, ruchome głowy, reflektory, miksery światła, ściemniacze, wzmacniacze, miksery audio, kolumny głośnikowe.
Nasza specjalność to urządzenia DJ firmy Pioneer, gramofony i osprzęt do nich, sprzęt audiofilski High End.

Zajmujemy się również konserwacją, naprawą i strojeniem systemów laserowych, konfiguracją sterowników i oprogramowania, modernizacją ław optycznych, naprawą źródeł światła, naprawą zasilaczy.

O firmie Mediam

Od ponad 20 lat realizujemy wizję rzetelnej, przyjaznej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę klienta w zakresie dystrybucji urządzeń AV, oświetlenia efektowego i systemów sterowania, produkcji i realizacji pokazów laserowych i widowisk, projektowania i dostarczania systemów audio-video, oświetlenia (w tym oświetlenia architektonicznego), oraz projektowania i wyposażania obiektów rozrywkowych, sal konferencyjnych, parków tematycznych, teatrów, muzeów i rezydencji.

Nadrzędnym celem postawionym przed Mediam jest: Dostarczanie nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie multimediów i sterowania w celu zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb rynkowych.

Nasze marki

MODUS

Modus – to urządzenia do tworzenia interaktywnych systemów sterowania. W ofercie konwertery Art-Net, sterowniki do LED, media serwery, obudowy ochronne do projektorów video i laserów, systemy kina 7D, labirynt interaktywny, podłogi wibrujące oraz kompletne gry i atrakcje interaktywne.

KUDUX

Kudux  to profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz efektowe, wysokiej jakości lampy i elementy oświetlenia architektonicznego oraz mobilne ekrany LED, bandy sportowe oraz ekrany LED 3D  do stałych instalacji.

DIVALDI

Po ponad 30 latach doświadczeń postanowiliśmy uwiecznić swoje wizje i doświadczenia w czymś seryjnym, materialnym, ale zarazem posiadającym własną duszę. Tak też zrodził się pomysł, aby były to urządzenia High-End najwyższej klasy, niewidzialnie łączące człowieka z technologią i to jest właśnie DIVALDI !

CYBERIADA

CYBERIADA to najnowocześniejsza forma edukacji,  połączenie rozrywki z ciekawostkami naukowymi, doświadczeniami oraz nieskończoną ilością techniki potrzebnej do interaktywnej zabawy!

Strefa doświadczeń, strefa gier, widowiska i  Multisfera 360° z  immersywną projekcją i laserowym show.

STUDIO-PRO

Studio Pro od ponad 20 lat dostarcza profesjonalne rozwiązania AV oraz oświetlenie efektowe do centrów handlowych, teatrów, muzeów, wystaw, klubów muzycznych, dyskotek, profesjonalnych DJ, producentów muzycznych oraz prywatnych domów i rezydencji.

Partnerzy MEDIAM

20
Lat doświadczenia
1356
Zadowolonych Klientów
864
Liczba stworzonych Eventów
352
Zaprojektowanych klubów i dyskotek

Nasze
Nagrody


Blog

  • Wszystkie
  • HIGH END AUDIO
  • SCENA-KLUB-DJ
  • ILUMINACJE OBIEKTÓW
  • ATRAKCJE INTERAKTYWNE
  • PROJEKCJE VIDEO
  • ECO MANAGER
  • WIDOWISKA
  • STUDIO FX
  • INSTALACJE