Relacja z targów PROLIGHT+SOUND

Prolight and Sound 2023 – Połowa Targów już za nami, Targi większe jak w roku ubiegłym, ale daleko im jeszcze do tych sprzed pandemii. Zapraszamy do naszej relacji z tego wydarzenia!Capture

Na stoisku Capture spotkaliśmy wiele osób z Polski, widać coraz większe zainteresowanie profesjonalnym podejściem do eventów i projektowania.

Ważne dla wszystkich początkujących:
Capture udostępnia w pełni funkcjonalną wersję STUDENT za darmo.
Oczywiście, że są ograniczenia w dostępnych bibliotekach i ilości wyjść, ale na początek to żadna bariera.
Ściągnij wersję STUDENT do nauki: Download Capture

Vioso

Każdy, kto instalował system z kilkoma projektorami i tworzył z nich jeden obraz wie jak „fajnie” ustawia się soft edge ☹.

Vioso to niewątpliwie lider w automatyzacji procesu kalibracji obrazu za pomocą kamer. Coraz większa popularność immersyjnych projekcji video świadczy o tym, że projektów tego typu będzie coraz więcej. Dobrym przykładem są immersyjne wystawy Immersive Van Gogh lub Immersive Monet. Vioso system to również niezastąpione narzędzie do tworzenia obrazów we wszelkiego rodzaj symulatorach lotu, gier czy pola walki. Więcej info na www.vioso.com

MADRIX

LEDy, LEDy, LEDy wszędzie.

Madrix – lider w produkcji systemów sterowania LED pokazał najnowszą wersję swojego programu. W wersji 5,6 dodano super funkcje globalnej biblioteki kolorów.

Każdy, kto projektował efekty w Madrixie wie jak uciążliwe było ustawianie kolorów do każdego efektu osobno.
Super funkcja! Madrix Team – Dziękujemy!
I jeszcze jedna dobra wiadomość Madrix Nebula z nowym firmware będzie obsługiwać na każdym wyjściu po 6 linii – czy razem z jednego sterownika będzie można kontrolować 12 liniami Artnet!

Kvant

 

Każdy, kto odwiedza stoisko Kvant, zostaje długo pod wrażeniem czegoś niezwykłego. Światło laserowe, jego kolory i tajemniczość płynące z najlepszych urządzeń na świecie to coś, co i w nas po 20 latach pracy w tej branży budzi niezapomniane emocje.

Najbardziej oblegane stoisko na Targach to właśnie to miejsce.

Ponizej można znaleźć więcej zdjęć z naszego pobytu na tym wydarzeniu!
Galeria zdjęć