POZNAJ MADRIX STELLAMadrix Stella to nowoczesne urządzenie do sterowania oświetleniem, które jest częścią rodziny produktów Madrix. Jest ono zaprojektowane specjalnie do zarządzania pikselowymi taśmami LED, panelami LED oraz innymi urządzeniami oświetleniowymi.

Madrix Stella oferuje zaawansowane możliwości sterowania oświetleniem, umożliwiając tworzenie dynamicznych i efektownych efektów świetlnych. Może być używane w różnych aplikacjach, takich jak koncerty, eventy, wystawy, klubokawiarnie i wiele innych.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi i oprogramowaniu Madrix, które pozwala na tworzenie niestandardowych scen i efektów świetlnych. Madrix Stella obsługuje również protokół Art-Net, co umożliwia łatwe podłączenie do sieci i zdalne sterowanie.

Warto zaznaczyć, że Madrix Stella wymaga komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Madrix, aby działać w pełni. Komputer ten jest używany do programowania i sterowania urządzeniem, a Madrix Stella pełni funkcję interfejsu między komputerem a oświetleniem.

 

Sprawdź naszą ofertę: https://trade2.mediam.com/madrix_stella,3,18904,22137