POZNAJ MADRIX LUNA“Madrix Luna” to dedykowany sprzętowy kontroler do sterowania oświetleniem LED w systemach Madrix. Jest to specjalny interfejs, który umożliwia połączenie oprogramowania Madrix z fizycznymi światłowodami, taśmami LED lub innymi źródłami światła. Luna działa jako most pomiędzy komputerem z zainstalowanym oprogramowaniem Madrix a urządzeniami oświetleniowymi.

Madrix Luna oferuje szereg zaawansowanych funkcji i możliwości, które pozwalają na pełne wykorzystanie potencjału oświetlenia LED. Oto kilka dodatkowych informacji na temat Madrix Luna:

  1. Multipleksowanie DMX: Luna umożliwia multipleksowanie sygnału DMX, co pozwala na połączenie wielu źródeł światła i sterowanie nimi jednocześnie. Dzięki temu można tworzyć większe i bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe.
  2. Synchronizacja: Luna zapewnia synchronizację między różnymi urządzeniami oświetleniowymi LED. To oznacza, że można zsynchronizować efekty świetlne na kilku źródłach światła, co tworzy imponujące efekty wizualne i płynne przejścia między nimi.
  3. Wsparcie dla różnych protokołów: Madrix Luna obsługuje różne protokoły, takie jak DMX, Art-Net, sACN (E1.31) i DVI. Dzięki temu można integrować kontroler z różnymi typami urządzeń oświetleniowych i innymi systemami sterowania.
  4. Interfejs użytkownika: Luna posiada wbudowany interfejs użytkownika, który umożliwia szybkie i wygodne konfigurowanie ustawień oświetlenia. Użytkownicy mogą dostosowywać efekty, kolorystykę, szybkość i wiele innych parametrów za pomocą intuicyjnego interfejsu.
  5. Wsparcie dla różnych trybów pracy: Luna oferuje różne tryby pracy, takie jak tryb efektów (do tworzenia i programowania efektów świetlnych), tryb sterowania (do manualnego sterowania oświetleniem) i tryb czasu rzeczywistego (do reagowania na sygnały zewnętrzne).

Madrix Luna jest specjalnie zaprojektowana do pracy z oprogramowaniem Madrix i jest często wybierana przez profesjonalistów do realizacji zaawansowanych projektów oświetleniowych.

 

Urządzenie to posiada trzy wersje:

MADRIX LUNA 4

https://trade2.mediam.com/madrix_luna_4,3,18904,22133

MADRIX LUNA 8

https://trade2.mediam.com/madrix_luna_8,3,18904,22134

MADRIX LUNA 16

https://trade2.mediam.com/madrix_luna_16,3,18904,22135