POZNAJ MADRIX AURAMadrix Aura to oprogramowanie do sterowania i synchronizacji oświetlenia LED. Madrix jest popularnym systemem do projektowania i zarządzania efektami świetlnymi w czasie rzeczywistym. Madrix Aura jest jednym z modułów dostępnych w ramach tego systemu.

Oferuje szeroki zakres funkcji, które umożliwiają twórcze i zaawansowane sterowanie oświetleniem LED. Oto kilka dodatkowych informacji na temat Madrix Aura:

  1. Warstwy i mapy pikseli: Madrix Aura pozwala użytkownikom tworzyć warstwy świetlne, co umożliwia niezależne sterowanie różnymi obszarami oświetlenia. Można również korzystać z map pikseli, aby dokładnie określić, które piksele są przypisane do konkretnych efektów lub sekwencji.
  2. Biblioteki efektów: Madrix Aura zawiera bogatą bibliotekę gotowych efektów, które można wykorzystać do tworzenia imponujących prezentacji świetlnych. Biblioteka obejmuje różne style, takie jak falowanie, pulsowanie, wirujące efekty, animacje tekstu i wiele innych.
  3. Analiza audio: Madrix Aura może reagować na dźwięk i synchronizować efekty świetlne z muzyką. Użytkownicy mogą skonfigurować analizator audio, aby odbierał dane dźwiękowe z mikrofonu lub innego źródła dźwięku i przekształcał je w efekty świetlne.
  4. Synchronizacja z innymi źródłami danych: Madrix Aura umożliwia synchronizację z różnymi źródłami danych, takimi jak wizualizacje, filmy, animacje i inne. Można zsynchronizować oświetlenie LED z treściami w czasie rzeczywistym, tworząc spektakularne efekty multimedialne.
  5. Programowanie sekwencji: Madrix Aura oferuje zaawansowane narzędzia do programowania sekwencji świetlnych. Użytkownicy mogą manipulować różnymi parametrami, takimi jak kolor, prędkość, interakcje między pikselami i wiele innych, aby stworzyć unikalne i dynamiczne efekty.

Madrix Aura jest wszechstronnym narzędziem dla profesjonalnych projektantów światła, którzy chcą osiągnąć efektowne efekty świetlne i zintegrować je z innymi elementami produkcji. Dzięki swojej elastyczności i zaawansowanym funkcjom, Madrix Aura umożliwia tworzenie spektakularnych prezentacji świetlnych, które wzbogacają wrażenia audiowizualne.

Urządzenie jest dostępne w 3 różnych wersjach:

Madrix Aura 2
https://trade2.mediam.com/aura_2_madrix,3,18903,30064

Madrix Aura 8

https://trade2.mediam.com/aura_8_madrix,3,18903,28330

Madrix Aura 32

https://trade2.mediam.com/aura_32_madrix,3,18903,30063