POZNAJ ENTTEC ODE MK3Enttec ODE mk3 to narzędzie służące do konwersji sygnałów DMX na protokół Ethernet. Jest to urządzenie wykorzystywane głównie w branży rozrywkowej, takiej jak oświetlenie sceniczne, systemy dźwiękowe i efekty wizualne.

ODE mk3 pozwala na kontrolę oświetlenia scenicznego za pomocą komputera lub innych urządzeń z możliwością połączenia Ethernet. Działa jako most pomiędzy kontrolerem DMX a odbiornikami DMX, umożliwiając przesyłanie sygnałów DMX przez sieć Ethernet.
Urządzenie obsługuje zarówno protokół DMX512-A, jak i RDM (Remote Device Management), co pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniami DMX. ODE mk3 jest również wyposażony w interfejs 10/100 Ethernet do połączenia z siecią.

Ważną cechą ODE mk3 jest jego kompaktowy rozmiar i wzmocniona konstrukcja, co czyni go idealnym do przenoszenia i wykorzystywania w różnych miejscach. Może być zasilany zarówno z gniazdka sieciowego, jak i z portu USB.

Enttec ODE mk3 jest wszechstronnym narzędziem dla profesjonalistów w branży rozrywkowej, którzy potrzebują niezawodnego i łatwego w obsłudze urządzenia do kontroli oświetlenia scenicznego.

Sprawdź naszą ofertę: https://trade2.mediam.com/open-dmx-ethernet-mk2,3,18829,30722