POZNAJ ENTTEC DIN EHTERGATEEnttec Din Ethergate jest urządzeniem zaprojektowanym do konwersji sygnałów DMX z protokołu Ethernet na fizyczne złącza DIN. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji oświetleniowych, które wymagają przesyłania sygnałów DMX na większe odległości, wykorzystując istniejącą infrastrukturę sieciową.

Ethergate jest wyposażony w interfejs Ethernet, który umożliwia podłączenie do sieci LAN. Może działać jako węzeł DMX w sieci, umożliwiając komunikację z innymi urządzeniami DMX. Urządzenie obsługuje także wiele trybów pracy, takich jak przesyłanie sygnału w jednym kierunku, tryb RDM (Remote Device Management) i tryb transparentnego tunelowania DMX.

Enttec Din Ethergate oferuje również wsparcie dla protokołu Art-Net, który jest szeroko stosowany w przemyśle oświetleniowym. Dzięki temu urządzenie może być używane z wieloma popularnymi kontrolerami i oprogramowaniem oświetleniowym.

Ważne jest, aby zauważyć, że Enttec Din Ethergate wymaga zewnętrznego zasilania, np. poprzez PoE (Power over Ethernet) lub zasilacz DC. Urządzenie jest kompaktowe i łatwe w instalacji, co czyni je wygodnym rozwiązaniem dla profesjonalnych instalacji oświetleniowych.

Sprawdź naszą ofertę: https://trade2.mediam.com/din_ethergate,3,18829,30253