DIVALDI PA-01 W SALONIE AUDIO TRENDT20 lutego 2024 r. to dla nas bardzo ważna data, w tym dniu mieliśmy okazję gościć w salonie Audio Trendt w Krakowie i zaprezentować nasze najmłodsze dziecko – DIVALDI PA-01.

Dla przypomnienia, PA-1 to końcówka mocy pracująca w kl. A, zbudowana na podstawie naszych wcześniejszych doświadczeń z integrami INT-01 i INT-02. Bezpośrednia konfrontacja w salonie odsłuchowym naszych urządzeń z gronem wymagających i osłuchanych audiofilów to dla nas nie lada wyzwanie. Jest to bardzo ważny czas na zbieranie uwag zarówno tych pochlebnych jak i tych krytycznych, wszystkie są dla nas bardzo inspirujące.  System został skonfigurowany w ten sposób, że jako preamp liniowy posłużył lampowy model Audio Hungary APR 204, jako preamp gramofonowy Musical Fidelity model M3x Vinyl. Źródłem sygnału był gramofon Nottingham Analog Space Deck, uzbrojony we wkładkę Audio Technica VMS 750 SH. Kolumny, które były pobudzane przez PA-01 to model Accorda Evoluzione firmy Xavian. Ogólna opinia słuchaczy – bezpośredniość i swoboda przekazu nie miała problemów zarówno z Jazzem jak i z Rockiem. Swoboda, wybrzmienia, wciąganie odbiorcy do akcji muzycznej – to są atuty i wrażeniach, które pozostają w pamięci z tych odsłuchów.

Jeżeli dysponujecie pomieszczeniem odsłuchowym do którego możecie zaprosić swoich przyjaciół i audiofilów, chętnie przyjedziemy i do was. Dla nas wszystkie wasze uwagi są bardzo cenne i chętnie je wprowadzimy do naszych urządzeń, aby dzięki wam produkować jeszcze lepszy sprzęt.
Galeria zdjęć