CAPTURE 2024 JUŻ DOSTĘPNY!Wczoraj została zaprezentowana najnowsza wersja oprogramowania Capture o oznaczeniu 2024, a w niej bardzo wiele ciekawych nowości.

Co nowego w Capture 2024?

Capture 2024 oferuje wiele bardzo pożądanych funkcji i zapewnia użytkownikom większe możliwości.

Dzięki wprowadzeniu strony “Moje licencje” w witrynie internetowej użytkownicy mogą teraz samodzielnie obsługiwać swoje instalacje licencji i przenosić je między komputerami. Dzięki nowemu oknu statusu łączności wszystkie protokoły wykryte w sieci mogą być raportowane, co ułatwia konfigurację i rozwiązywanie problemów. Oprócz importu plików PDF możliwe jest teraz importowanie obrazów, a także ich skalowanie. Co więcej, nowy tryb skalowania może skalować zaimportowane obiekty w oparciu o znaną zaimportowaną odległość. Wykresy zostały wzbogacone o możliwość dodawania do nich raportów, a także zupełnie nową wstawkę wykresu siatki dla łatwiejszego odniesienia do pomiarów. Jakość wizualizacji również wzrosła dzięki ulepszonemu próbkowaniu wiązki i innym ulepszeniom osprzętu.

Ostatnią, ale nie mniej ważną atrakcją są animowane obiekty, które można teraz importować jako obiekty glTF, co tchnie więcej życia w projekty i prezentacje.

Link do oferty: https://trade2.mediam.com/producent=capture/produkty,2