Referencje
Witold Słomka

Firma MEDIAM Sp. z o.o. była odpowiedzialna za obsługę multimedialną wydarzenia pt. “Tradycyjne Spotkanie Noworoczne”, które odbyło się 13 stycznia 2018r. na hali widowiskowo-sportowej w Świątnikach Górnych.

“Terminowość i otwartość na realizację wszelkich potrzeb w zakresie obsługi multimedialnej jest bardzo dużym wyróżnikiem tej firmy. Realizatorzy wykazali się profesjonalizmem oraz troską o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Firma zrealizowała zlecenie z należytą starannością, ze zrozumieniem podchodząc do naszych oczekiwań. Współpraca przebiegała płynnie i bezkonfliktowo, a dbałość o szczegóły podczas współpracy przyczyniły się do sukcesu wydarzenia.
Jakość, solidność wykonania oraz połączenie profesjonalizmy z miłym podejściem do klienta skłaniają nas do tego, że korzystamy z usług firmy już kolejny raz. Współpraca z nimi spełnia nasze oczekiwania.
Z przyjemnością polecam firmę MEDIAM jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę.”


Sylwia Szymańska

“Podczas współpracy firma MEDIAM sp. z o.o. wykazała się rzetelnością, terminowością, umiejętnością elastycznej współpracy i zrozumieniem potrzeb zamawiającego. Usługa została zrealizowana z należytą starannością, z dotrzymaniem zobowiązań i uzgodnień rzeczowych i terminowych.”

Firma MEDIAM sp. z o.o. była odpowiedzialna 28 września 2018 roku za dostarczenie, montaż i obsługę urządzeń laserowych oraz ekranu wodnego do odtworzenia przygotowanej prezentacji i pokazu przestrzennego w Blachownii.


Tomasz Mencina

Dzielnica Bielany m.st. Warszawy zleciła firmie Mediam Sp. z o.o. realizację pokazów laserowych dla mieszkańców na zakończenie pikniku „Żegnaj lato na Bielanach”

Zarówno kwestie logistyczne, związane z przygotowaniem pokazów, jak również same pokazy, w pełni spełniły nasze oczekiwania, a przede wszystkim zebrały bardzo pozytywne opinie mieszkańców Dzielnicy Bielany, którzy w pozytywny sposób odebrali wizualizacje laserowe.

Współpraca z firmą Mediam Sp. z o.o. daje gwarancję wysokiej jakości wykonania usługi, profesjonalizmu i rzetelności.


Zarząd ZPUE S.A.

Firma MEDIAM Sp. z o.o. była odpowiedzialna za oprawę audiowizualną eventu organizowanego przez firmę ZPUE wywiązała się doskonale z powierzonych zadań.

Mediam to specjaliści godni polecenia. Nasza współpraca układała się bez najmniejszych zarzutów. Chcemy podkreślić, że obok doświadczenia i profesjonalizmu ludzie z Mediam wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Ponadto doskonale zrozumieli nasze oczekiwania i potrzeby – tym samym sprostali im w stu procentach. Nie bez znaczenia były także gotowość do podejmowania pracy pod presja czasu i obsługa na bardzo wysokim poziomie – zarówno, przed jak i w trakcie eventu.

Niniejszym udzielamy Mediam Sp. z o.o. referencji za: kreatywność, elastyczność, profesjonalizm, fachową obsługę imprezy, widowiskową oprawę, uśmiech i przyjazny stosunek do Klienta.


Piotr Zaczkowski

MEDIAM Sp. z o.o. z Krakowa współpracowała z Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek przy organizacji premiery pieśni Józefa Skrzeka “Requiem Mariackie” w Katowicach.

Na podkreślenie zasługuje duża kompetencja, kreatywność i profesjonalizm firmy MEDIAM Sp. z o.o. Firma wykazała się doskonałą organizacją pracy, rzetelnością i terminowością. Zaprezentowany przez nich pokaz światła i lasera został perfekcyjnie przygotowany i wykonany. Zgromadzona na koncercie publiczność była pod ogromnym wrażeniem multimedialnego widowiska.

Dodatkowo na uznanie zasługuje życzliwość i nienaganne maniery przedstawiciela firmy w relacjach z klientami.

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że wybór MEDIAM Sp. z o.o. był trafny, a nasza współpraca bardzo udana.


Robert Rozciecha

“Na podstawie dotychczasowej współpracy rekomendujemy MEDIAM sp. z o.o. jako firmę gwarantującą wysoką jakość usług i rzetelnego partnera, jeśli chodzi o realizację kontraktu”.

Mediam sp. z o.o. była Partnerem Technologicznym X Festiwalu Muzyki Filmowej. Zadanie zostało wykonane w sposób nie budzący zastrzeżeń, z pełnym profesjonalizmem i należytą starannością.