Nasze nagrody i wyróżnieniaW dorobku firmy są międzynarodowe nagrody przyznawane przez International Laser Display Association, pierwsza została przyznana w 2015 roku za pionierskie zastosowanie laserów do mapowania grafiki i kreowania interaktywnej przestrzeni.

Za opracowane wzmacniacze audio klasy High End firma otrzymała kilka prestiżowych, nagród międzynarodowych z których na szczególną uwagę zasługuje IF Design z 2017 roku.
Jest to nagroda przyznawana od ponad 60 lat za najlepszy design na świecie. Jury konkursu to 58 uznanych i bardzo wymagających designerów z całego świata.

Nasza praca została doceniona w Krakowie, gdzie z rąk prezydenta miasta już trzykrotnie odebraliśmy wyróżnienie „Dźwigacz Kultury”


Dźwigacz Kultury 2019

W 2019 roku nasza firma  otrzymała odznaczenie “Dźwigacz Kultury”, za niesamowite multimedialne widowsko dzięki któremu fasada Pałacu Sztuki zamieniła się w płótno malowane światłem nadające wyjątkową oprawę Krakowskiemu Salonowi Sztuki.


Dźwigacz Kultury 2018

W 2018r nasza firma otrzymała wyróżnienie “Dźwigacz Kultury” za bycie partnerem Festiwalu Muzyki Filmowej.


Dźwigacz Kultury 2017

DŹWIGACZE KULTURY ROZDANE! MEDIAM WŚRÓD LAUREATÓW
Już po raz szósty Krakowskie Biuro Festiwalowe wyróżniło swoich partnerów i sponsorów, przyznając im Dźwigacze Kultury – symbol tego, jak ważne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu. KBF od lat inwestuje w rozwój sieci partnerstw pomiędzy przedstawicielami świata biznesu i kultury. Galę w Salonie Autoneo Grupy Autoremo uświetnił występ kwintetu charyzmatycznego Staszka Słowińskiego.
Nazwa nagrody nawiązuje do pierwszego kręgu kręgosłupa dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy. Wywodzi się od mitycznej postaci Atlasa, który miał podtrzymywać Ziemię. Dźwigacz kultury jest symbolem tego, jak istotne dla rozwoju kultury jest wsparcie biznesu i mediów. Jest także inspiracją dla artystów tworzących grafiki – w tym roku Dźwigacza Kultury zaprojektował Krzysztof Iwański – absolwent łódzkiej ASP, laureat European Design Awards w latach 2016 i 2017. Tegoroczna kreacja z rozbudowaną typografią ma uosabiać kreatywność oraz różnorodność przedsięwzięć Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy!A’design award winner 2020

A’ Design Award and Competition to jedno z największych na świecie, najbardziej prestiżowych i wpływowych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa, jedno z najwyższych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa. W 2020 roku otrzymaliśmy A’Design Award Winner – IRON za nasz wzmacniacz INT- 01


A’design Award Winner 2018 GOLD

A’ Design Award and Competition to jedna z największych na świecie, najbardziej prestiżowych i wpływowych nagród w dziedzinie projektowania, jedno z najwyższych osiągnięć w dziedzinie projektowania. W 2018 roku otrzymaliśmy nagrodę A’Design Award Winner – GOLD za nasz wzmacniacz słuchawkowy AMP- 01.


NAGRODA ILDA 2017 DLA NASZEGO MAPPINGU LASEROWEGO!!!

Firma Mediam znowu znalazła się wśród laureatów nagród ILDA przyznawanych przez międzynarodowe stowarzyszenie International Laser Display Association.

Ponownie doceniono jeden z naszych mappingów laserowych, tym razem przygotowany na Targi Dom Inteligentny w 2016 roku. Mapping promował sprzęt audio high-end takich marek jak Divaldi, Living Voice czy Audion. Ten, ciągle jeszcze innowacyjny i niespotykany sposób promocji zrobił bardzo duże wrażenie na gościach odwiedzających Targi.

To już druga nagroda za laserowy mapping dla naszej ekipy. Poprzednią otrzymaliśmy w 2015 roku za mapping laserowy promujący nowy model Mercedesa.

W tym roku wśród laureatów nagród ILDA znalazły się tylko dwie polskie firmy, Mediam oraz Centrum Nauki Kopernik. Wielka szkoda!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów z nagrodzonymi mappingami: mapping sprzętu High-End oraz mapping Mercedesa.


IF DESIGN AWARDS 2017

Nagroda IF Design Award 2017 dla wzmacniacza słuchawkowego DIVALDI AMP-01
Kategoria: Product / Audio
Projekt: Piotr Jagiełłowicz Design
Producent: MEDIAM Sp. z o.o.

Wzmacniacz słuchawkowy Divaldi AMP-01 zaprojektowany przez Piotr Jagiełłowicz Design, a wyprodukowany przez Mediam Sp. z o.o. został nagrodzony nagrodą iF – Product Design Award 2017 w kategorii Product: Audio.
Wzmacniacz został w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, z myślą zarówno o największych miłośnikach muzyki, jak i audiofilach. Jest to wzmacniacz klasy A o niespotykanie małych gabarytach, posiadający dwa oddzielne kanały mono oraz dwa niezależne stabilizatory napięcia zamknięte w stylowej, aluminiowej obudowie. Jego spora, realna moc 850 mW jest w stanie napędzić na referencyjnym poziomie praktycznie wszystkie dostępne na rynku słuchawki.