Marki własne
STUDIO PRO

Pod marką Studiopro kryje się fizyczny sklep i platforma do sprzedaży on-line. W ofercie można znaleźć większość profesjonalnych marek urządzeń audio, video, oświetlenia efektowego i sprzętu dla DJ.


DIVALDI

Marka DIVALDI to urządzenia High End audio, kondycjonery, akcesoria dla audiofilów. Pierwsze własne konstrukcje opracowaliśmy już w latach 80, były to jednak w głównej mierze
systemy przeznaczone do odtwarzania muzyki w klubach, a następnie autorskie projekty indywidualnych systemów AV i oświetlenia efektowego. Po ponad 30 latach doświadczeń postanowiliśmy uwiecznić swoje wizje i doświadczenia w czymś seryjnym, materialnym, ale zarazem posiadającym własną duszę. Tak też zrodził się pomysł, aby były to urządzenia High-End najwyższej klasy, niewidzialnie łączące człowieka z technologią. W 2010 r. powstały pierwsze konstrukcje wzmacniacza, przedwzmacniacza, zestawów głośnikowych oraz gramofonu serii BURGUND, których  głównym autorem był Waldemar Łuczkoś. Urządzenia były wielokrotnie prezentowane wybitnym audiofilom i na Audio Show, budząc uznanie za walory akustyczne i za rzadko spotykaną konstrukcję gramofonu z dwoma ramionami.


KUDUX

Marką KUDUX opatrzone są urządzenia sceniczne, oświetlenie architektoniczne, dekoracje LED oraz lasery. Produkty sygnowane tą marka są odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie wysokiej jakości sprzęt za rozsądna cenę.


MODUS

Początki działalności związanej z produkcją systemów sterownia sięgają 1980 roku, kiedy to na potrzeby przemysłu rozrywkowego prezes i założyciel Mediam Włodzimierz Duval rozpoczął wytwarzanie prostych sterowników i efektów z biegającym światłem. Następnie przyszła kolej na efekty świetlne i bardziej skomplikowane, modułowe sterowniki świateł do montażu na ścianie i w
stojakach Rack 19”. Przez szereg lat wszelkie projekty realizowane były pod marką SOREX, po kilka zmianach personalnych i struktury działania nazwa wiodącą stała się marka MODUS. Dzisiaj pod tą marką produkowane są systemy sterowania, obudowy ochronny i efekty specjalne.

Opracowany Art Control System – to programy i urządzenia (sterowniki i konwertery), które mogą być zarówno stosowane samodzielnie, jak i do realizacji całościowych, łatwo konfigurowalnych, nowoczesnych systemów audio –video – Light –laser.