Marki w ofercie
VIOSO

Vioso to słynna i opatentowana technologia automatycznej kalibracji projekcji video składającej się z wielu projektorów  za pomocą kamery. Produkty VIOSO sprawiają, że konfiguracja instalacji, takich jak planetaria, projekcje panoramiczne, mapping jest niezwykle łatwa i niezawodna.

Strona producenta www.vioso.com

Nasza oferta https://trade2.mediam.com/marka=vioso/produkty,2


PANASONIC

Panasonic zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu technologii wizualnych. Wykorzystując dziesięciolecia doświadczenia w tworzeniu projektorów, wyświetlaczy i technologii pokrewnych, zawsze stara się rozwijać w nowych kierunkach i w dalszym ciągu być liderem innowacji. Zaangażowanie firmy Panasonic w nieprzerwane doskonalenie technologii wizualnych zaowocowało wieloma pionierskimi rozwiązaniami. Najbogatsza na rynku oferta projektorów firmy Panasonic obejmuje zarówno modele o bardzo wysokiej jasności i rozdzielczości przeznaczone do prezentacji w dużych pomieszczeniach, jak i projektory wideo do mniejszych pomieszczeń, zaspokajając w ten sposób potrzeby wszystkich grup klientów.

Zobacz stronę producenta https://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/

Zapraszamy do naszego sklepu: www.trade2.mediam.com


NOTTINGHAM

Firma Nottingham Analogue Studio została założona ponad czterdzieści lat temu w Wielkiej Brytanii i jest producentem jednych z najlepszych gramofonów na świecie. Dzięki zastosowaniu technologii uwolnienie talerza, ramienia i silnika od obciążonej rezonansem pudełkowatej podstawy, oraz wykorzystując silniki o niskim momencie obrotowym i materiały, które wspaniale współpracują ze sobą, Nottingham Analogue Studio tworzy gamę gramofonów nie tylko przyjemnych dla oka, ale (i co ważniejsze) dla ucha.

Strona producenta https://nottinghamanaloguestudio.co.uk/

Strona w polskiej wersji https://nottinghamanalogue.pl/


AUDION

AUDION  to jedna  z najstarszych firm angielskich produkująca tradycyjne wzmacniacze lampowe najwyższej klasy. Historia firmy zaczyna się we wczesnych latach 80. Obecnie na  czele firmy stoi Graeme Holland, właściciel firmy Audion od 2000 roku. Po przejęciu Revolver Audio firma opracowała nowe produkty dla obu marek i koncentruje się na wyznaczaniu nowych kierunków dla przyjemności słuchania.

Strona producenta http://tubeamps.co.uk/

Nasz sklep www.trade2.mediam.com


TECHNICS

Technics to jeden z kluczowych produktów w naszej ofercie audio. Od narodzin marki Technics w 1965 roku firma osiągnęła wiele nowatorskich rozwiązań na skalę światową, a także wypuściła w świat wiele atrakcyjnych i innowacyjnych produktów audio. Odmłodzony zespół Technics wniesie w ten proces niestrudzone dążenie do poprawy tego, co zostało wcześniej osiągnięte, i dążenie do reprodukcji dźwięku tak blisko efektu zamierzonego przez wykonawcę, jak to tylko możliwe.

Strona producenta https://www.technics.com/pl/

Klientów i dystrybutorów zapraszamy do sklepu online – www.trade2.mediam.com


STUDIO DUE

STUDIO DUE to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w innowacjach, projektowaniu i produkcji najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie oświetlenia. Dzięki ciągłym badaniom i innowacjom oraz stosowaniu najwyższej jakości materiałów, STUDIO DUE osiągnęła międzynarodową reputację jednego z liderów rynku w dziedzinie oświetlenia profesjonalnego i architektonicznego.
W naszej ofercie produktowej znajdują się artystyczne oprawy oświetleniowe:

  • architektoniczne zmieniacze kolorów projektory do oświetlenia artystycznego, od 150W do 2500W
  • ruchome głowy i oprawy oświetleniowe do lokali i klubów, od 110W do 1200W
  • efekty wielu promieni
  • Rozwiązania LED od 5W do 600W

 

Strona producenta http://www.studiodue.com/

Nasz sklep  www.trade2.mediam.com


CAPTURE

CAPTURE to szwedzka firma dostarczająca jeden z najlepszych programów do projektowania i wizualizacji oświetlenia scenicznego i architektonicznego. Od czasu powstania firmy w 1994 roku Capture stał się jednym z najczęściej używanych programów do projektowania, wizualizacji i dokumentacji oświetlenia na rynku.

Strona producenta https://www.capture.se/

Nasz sklep www.trade2.mediam.com

 


PANGOLIN

Od 1986 roku amerykańska firma Pangolin oferuje klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie systemów do pokazów laserowych, ochrony laserowej, skanowania optycznego i technologii SMS. Pangolin posiada kilkanaście patentów na produkty, które doprowadziły do ​​przełomu w branży laserowej i rozrywkowej. Od 30 lat Pangolin w pełni angażuje się w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości.

Strona producenta www.pangolin.com

Nasz sklep online  www.trade2.mediam.com


KVANT

KVANT to produkty wyprodukowane w Europie, dopracowane do perfekcji przez 20 lat. Lasery KVANT to wypróbowane, przetestowane i sprawdzone lasery używane wszędzie, od małych klubów po wielkie pokazy dla wiodących światowych firm i artystów.

Strona producenta https://www.kvantlasers.sk/

Nasz sklep www.trade2.mediam.com


PR-LIGHTING

PR-Lighting to jeden z najstarszych i najlepszych producentów oświetlenia scenicznego i efektowego z Chin. Firma została założona w 1984 roku! W naszej ofercie jest już od ponad 15 lat. W ofercie firmy znajdują się najnowsze rozwiązana technologiczne i materiałowe zastosowane w ruchomych głowicach, projektorach gobo i oświetleniu architektonicznym.

Strona producenta www.pr-lighting.com

Nasz sklep www.trade2.mediam.com


MADRIX

Madrix to urządzenia  i oprogramowanie do sterowania instalacjami LED  stworzone przez kreatywny czternastoosobowy zespół z Niemiec. Kultowe już oprogramowanie bez którego nie  może się obyć żadna profesjonalna instalacja LED zarówno w klubie jak i do sterowania oświetleniem architektonicznym.

Strona producenta www.madrix.pl

Nasz sklep www.trade2.mediam.com


RESOLUME

Resolume tworzą Edwin de Koning i Bart van der Ploeg wraz z Timem Waltherem, Menno Vinkiem, Dannym Van Swietenem, Sanderem Coxem, Andreasem Lo-A-Njoe, Zoltánem Pálffy, Christophem Löblem, Stijnem Frishertem, Julianem Hofmannem, Markiem Buitenwerfem, Martijnem Otto i zespół wyspecjalizowanych freelancerów.

Resolume narodziło się, ponieważ jego twórcy chcieli VJ. Ale chcieli zrobić to lepiej. W 1998 roku VJ-ing wykonywano za pomocą taśm VHS i miksera wideo mx50, więc trudno było szybko improwizować wideo do muzyki, ponieważ tempo nie mogło być regulowane, a nawet odwrócone. Efekty ograniczały się do tego, co miał do zaoferowania mx50. Nie mogli znaleźć żadnego oprogramowania VJ, które robiłoby to, czego chcieli w 1998 roku, więc zaczęli programować własne. Nad Resolume pracują w pełnym wymiarze godzin od 2002 roku.

Strona producenta www.resolume.com

W naszym sklepie: www.trade2.mediam.com


ENTTEC

ENTTEC to australijska firma działająca na skalę globalną, będąca jednym z liderów w eksperckim projektowaniu i produkcji oświetlenia LED i sterowania. Rewolucyjne urządzenia i oprogramowanie do sterowania oświetleniem są używane na całym świecie i cieszą się zaufaniem teatrów, DJ, architektów i profesjonalistów z branży. Dzięki szerokiej gamie produktów ENTTEC zapewnia kompletne, kompleksowe rozwiązanie dla większości projektów oświetlenia LED.

Strona producenta: www.enttec.com

Nasz sklep : www.trade2.mediam.com


ARKAOS

Arkaos to belgijska firma stworzona przez zespół profesjonalistów pod kierownictwem Marco Hinic

Oferta firmy ARKAOS to wysokiej klasy media serwery oraz oprogramowanie na bazie którego można zbudować swój własny serwer multimedialny obsługujący zarówno video jak i sterowanie światłem za pomocą protokołów Artnet lub ASCN.

W ofercie firmy można znaleźć media serwery do zastosowań profesjonalnych bazujących na oprogramowaniu  MEDIAM MASTER PRO oraz intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Grand VJ dedykowane dla DJ /  VJ.  Urządzenia i oprogramowanie dostępne są w kilku  wersjach. Pełna oferta jest dostępna na stronie producenta www.arkaos.com lub www.trade2.mediam.com