Mediam członkiem IAAPA Mediam członkiem ILDA

REFERENCE

NATURE ONE 2007

Go back

Impreza Nature One odbyła się po raz pierwszy w Polsce...


Oto jak organizatorzy opisują imprezę:

NATURE ONE to pierwsza wielka impreza muzyki elektronicznej w plenerze. Bez murów które ograniczają widok. Wspaniałe imprezowanie pod gołym niebem, w zgodzie z naturą. Migotanie gwiazd miesza się z cykaniem świerszczy i szumem letniego wiatru.

W Niemczech NATURE ONE jest od trzynastu lat największym i najpiękniejszym festiwalem muzyki elektronicznej. Przy udziale największych DJ-ów z całego świata. Perfekcyjna lokalizacja imprezy jest jedyna w swoim rodzaju była amerykańska baza rakietowa. Tam, gdzie w wypadku wojny miały być wystrzeliwane rakiety w kierunku wschodnim, dzisiaj tańczy się i imprezuje.

Dokładnie tak samo było i w Polsce: położony pośrodku zieleni pas startowy lotniska na Muchowcu zmieniają się w ogromny dancefloor.

Wielki festiwal muzyki elektronicznej, pełny radości i miłości. Z najbardziej radosną i najlepsza na świecie publicznością. Bowiem przyjaźń, otwartość ducha i nieopisane poczucie wspólnoty są wartościami, które łączą wspólnotę NATURE ONE. Ponad wszelkimi granicami.