POZNAJ PIXELATOR MINIDziś przedstawiamy: ENTTEC PIXELATOR MINI!
Pixelator Mini to kompaktowe urządzenie służące do zarządzania pikselowymi źródłami światła, takimi jak taśmy LED, matryce pikseli lub lampy pikselowe. Działa jako kontroler pikseli, który odbiera sygnał DMX lub Art-Net i przekształca go na dane sterujące dla pikselowych urządzeń oświetleniowych.
Urządzenie obsługuje wiele protokołów oświetleniowych, takich jak DMX512, Art-Net, sACN (Streaming ACN) i ESP (Enttec Stream Protocol), co umożliwia integrację z różnymi systemami sterowania oświetleniem. Można go również programować i konfigurować za pomocą oprogramowania komputerowego, które dostarcza Enttec.
Pixelator Mini posiada interfejs sieciowy, który umożliwia podłączenie do sieci komputerowej i komunikację z innymi urządzeniami oświetleniowymi. Może obsługiwać do 8192 pikseli, co pozwala na kontrolę dużej liczby źródeł światła pikselowego.
Dzięki swojej kompaktowej wielkości i wszechstronnym możliwościom, Enttec Pixelator Mini jest popularnym rozwiązaniem w branży oświetleniowej, szczególnie w przypadku instalacji, gdzie istnieje potrzeba sterowania wieloma pikselowymi urządzeniami oświetleniowymi jednocześnie.
Zapraszamy do zapoznania się z jego wszystkimi możliwościami: https://trade2.mediam.com/pixelator_mini,3,18829,30665