POZNAJ MADRIX NEBULANie wiesz czym jest MADRIX NEBULA? Spieszymy z pomocą!

Madrix Nebula to interfejs połączony z komputerem, który umożliwia użytkownikom projektowanie i sterowanie efektami świetlnymi na dużą skalę. Może obsługiwać tysiące pikseli LED jednocześnie, co czyni go idealnym narzędziem do tworzenia efektów świetlnych na dużych powierzchniach, takich jak elewacje budynków, scenerie teatralne, wystawy i koncerty.

Oprogramowanie Madrix Nebula oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak miksowanie kolorów, generowanie gradientów, animacje, efekty 3D, synchronizacja z dźwiękiem i wiele innych. Użytkownicy mogą tworzyć własne projekty świetlne lub korzystać z gotowych bibliotek efektów i wzorców. Madrix Nebula zapewnia intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe konfigurowanie i sterowanie oświetleniem LED.

Jest wykorzystywany głównie w branży rozrywkowej, w tym na koncertach, w klubach nocnych, w teatrach, na imprezach i wydarzeniach specjalnych. Zapewnia dynamiczne i efektowne efekty świetlne, które mogą być synchronizowane z muzyką lub innymi elementami produkcji, tworząc niepowtarzalne doświadczenia wizualne dla widowni.