POZNAJ ENTTEC S-PLAYS Play to kontroler świateł stworzony przez firmę Enttec. Jest to profesjonalne urządzenie przeznaczone do sterowania oświetleniem sceny, często wykorzystywane w branży rozrywkowej, takiej jak teatry, koncerty, kluby nocne i instalacje artystyczne.

Enttec S Play oferuje wiele zaawansowanych funkcji i możliwości programowania świateł. Posiada interfejs Ethernet, który umożliwia łatwe podłączenie do komputera lub sieci. Kontroler obsługuje popularne protokoły świetlne, takie jak DMX, Art-Net i sACN, co pozwala na integrację z różnymi rodzajami urządzeń świetlnych.

Jedną z głównych cech Enttec S Play jest możliwość odtwarzania predefiniowanych sekwencji świetlnych i efektów. Można zaprogramować różne sceny, przejścia, zmiany kolorów i inne efekty świetlne, a następnie odtwarzać je w synchronizacji z muzyką lub wydarzeniem na scenie. Kontroler obsługuje również funkcję timecode, dzięki której można zsynchronizować światła z innymi elementami produkcji, na przykład dźwiękiem lub wideo.

Enttec S Play oferuje również możliwość sterowania światłami w czasie rzeczywistym za pomocą komputera. Istnieje dedykowane oprogramowanie, które pozwala na tworzenie i edytowanie sekwencji świetlnych, konfigurowanie ustawień kontrolera i monitorowanie działania świateł na żywo.

Kontroler jest kompaktowy, łatwy w obsłudze i posiada solidną konstrukcję. Może być zasilany z sieci elektrycznej lub poprzez PoE (Power over Ethernet).

Dowiedz się więcej: https://trade2.mediam.com/s-play,3,18829,26711