CZYM RÓŻNI SIĘ RESOLUME AVENUE OD ARENA?Jeśli zastanawiasz się jaką wersję Resolume wybrać to już spieszymy z pomocą!

Resolume Avenue jest wersją podstawową, zaprojektowaną dla artystów wizualnych i VJ-ów, którzy chcą tworzyć i wyświetlać proste projekcje wizualne na żywo. Avenue oferuje wiele narzędzi do tworzenia wizualizacji, takich jak warstwy wideo, efekty specjalne, możliwość dodawania tekstów oraz obsługę wielu monitorów.

Resolume Arena natomiast jest wersją zaawansowaną, zaprojektowaną dla profesjonalnych VJ-ów i techników wizualnych, którzy potrzebują bardziej rozbudowanych funkcji. Arena oferuje wszystkie funkcje z wersji Avenue, ale dodatkowo posiada takie funkcje jak automatyczne mapowanie wideo na scenę, obsługę protokołu DMX, interaktywne efekty wizualne, obsługę sygnałów MIDI i OSC, oraz integrację z programami zewnętrznymi poprzez protokół Syphon i Spout.

Podsumowując, Resolume Avenue jest wersją podstawową dla artystów wizualnych i VJ-ów, którzy potrzebują narzędzi do tworzenia prostej wizualizacji w czasie rzeczywistym, natomiast Resolume Arena jest zaawansowaną wersją dla profesjonalnych VJ-ów i techników wizualnych, którzy potrzebują bardziej rozbudowanych funkcji i integracji z innymi systemami.

 

U nas znajdziesz obie wersje w najlepszych cenach:

Resolume Avenue: https://trade2.mediam.com/resolumeavenue7download1computers,3,18864,27840

Resolume Arena: https://trade2.mediam.com/resolumearena7download1computers,3,28042,27833