CZYM JEST ARKAOS GRAND VJ?ArKaos GrandVJ to profesjonalne oprogramowanie do miksowania wideo, które umożliwia użytkownikom tworzenie wizualizacji w czasie rzeczywistym. Jest to narzędzie przeznaczone dla DJ-ów, VJ-ów, artystów i producentów, którzy chcą zintegrować wizualizacje z muzyką i innymi efektami w swoich występach.

GrandVJ pozwala na łączenie różnych źródeł wideo, takich jak filmy, animacje, zdjęcia, efekty wizualne i animowane teksty, w jednej prezentacji wideo. Program oferuje wiele zaawansowanych narzędzi do manipulowania i miksowania wideo, w tym filtry, efekty, zmianę kolorów, przyspieszanie, zwalnianie i wiele innych.

ArKaos GrandVJ umożliwia również synchronizowanie wizualizacji z muzyką, dzięki czemu można tworzyć pełne emocji i zaangażowania występy na żywo. Program oferuje także integrację z kontrolerami MIDI, co umożliwia łatwe sterowanie wizualizacjami podczas występów na żywo.

ArKaos GrandVJ jest szeroko stosowany w branży muzycznej, klubach, festiwalach i innych wydarzeniach, gdzie muzyka i wizualizacje są ważnym elementem występów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Arkaos: https://trade2.mediam.com/producent=arkaos/produkty,2