EFEKTOWE OŚWIETLENIE LED

Zmień zwykłe oświetlenie w wyjątkową wizualna atrakcję.Nowe energooszczędne technologie LED  takie jak paski, ekrany, moduły 3D i oświetlacze otwierają drogę do tworzenia scenografii świetlnych o dowolnym kształcie i rozmiarze.

Oferowane przez nas systemy sterowania, pozwalają nadać nowego blasku i dynamiki każdej dekoracji świetlnej, również tej istniejącej.

Wieloletnie doświadczenie, badania i rozwój, pozwoliły nam stworzyć niezrównaną technologię sterowania oświetleniem dekoracyjnym.
Wykorzystując podmuch, dotyk, nacisk, temperaturę możemy tworzyć interakcję wpływająca na kolory i wyświetlane animacje.

Technologie które znamy umożliwiają nam pomalować światłem  obiekty tak, że staną się arcydziełem i widowiskiem od którego trudno oderwać wzrok.
Zawsze chętnie pracujemy z architektami i projektantami oświetlenia.  Gorąco zapraszamy do kontaktu też wszystkich którzy szukają wsparcia przy swoich projektach.

Nasze rozwiązania sprawdziły się już w takich miejscach jak: Energylandia, Centrum Nauki Kopernik, Kopalnia Soli w Wieliczce i wielu innych.
Zobacz film z parku światła w Krakowie  gdzie pracowały nasze rozwiązania –  https://youtu.be/XmmK4-VInzc

Odwiedź kanały i strony  producentów najlepszych sterowników do światła:

MADRIX  – https://www.youtube.com/@madrix_team

ENTTEC – https://www.youtube.com/@ENTTECofficial

MODUS – www.modus.pl

 Galeria zdjęćPliki do pobrania

Newsy z kategorii: "ILUMINACJE OBIEKTÓW"